Specjaliści

SPECJALIŚCI

null
Tomasz Iwanowski
Specjalista Dermatolog-Wenerolog

Ukończył studia na wydziale lekarskim w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, a następnie staż podyplomowy w 10 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Bydgoszczy. Specjalizację w dziedzinie Dermatologii i Wenerologii zdobył w Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. Zajmuje się nie tylko zabiegami z zakresu dermatologii estetycznej, ale również dermatochirurgią i skleroterapią.

Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, udzielając się w Sekcji Dermatologii Estetycznej.

null
Marcin Rudnik
Specjalista Dermatolog-Wenerolog

Ukończył studia medyczne oraz specjalizację na Akademii Medycznej w Gdańsku. Następnie pracował w Szpitalu Specjalistycznym w Wejherowie na oddziale dermatologii oraz w Szpitalu Morskim w Gdyni Redłowie. Jego ścisłe zainteresowania to dermatochirurgia oraz dermatologia kliniczna.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

null
Gustaw Roter
lekarz

Absolwent amerykańskiego systemu kształcenia medycznego. Ukończył college na Loyola University Chicago, IL, USA, a następnie Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Obecnie w trakcie specjalizacji z dziedziny dermatologii w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii GUMed w Gdańsku. Jego zainteresowania to zastosowanie laserów w medycynie oraz nieoperacyjne leczenie żylaków.  Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz European Academy of Dermatology and Venereology.

null
Paulina Śmigielska
lekarz

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pracuje w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku jako lekarz rezydent. Zajmuje się szeroko rozumianą dermatologią – chorobami infekcyjnymi, alergicznymi, nowotworowymi oraz aspektami estetycznymi, m. in. leczeniem blizn, przebarwień i łysienia.

Wykonuje również zabiegi dermatochirurgiczne. Wykorzystuje dodatkowe narzędzia diagnostyczne, takie jak dermatoskopia, pobieranie wycinków czy ultrasonografia zmian skórnych. Stale poszerza swoją wiedzę podczas kursów oraz w oparciu o polskie i zagraniczne piśmiennictwo. Prowadzi działalność naukową z zakresu leczenia czerniaka.

null
Anna Czarnecka
lekarz

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, aktualnie zdobywająca doświadczenie zawodowe w ramach szkolenia specjalizacyjnego w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii UCK w Gdańsku. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, a także wykonuje podstawowe zabiegi z zakresu dermatochirurgii.

Zaangażowana w działalność naukową prowadzoną w ramach Szkoły Doktorskiej, w której koncentruje się na problemie otyłości w łuszczycy. Autorka licznych publikacji naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych. Stale poszerza swoje kompetencje biorąc udział w konferencjach naukowych o międzynarodowym zasięgu. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz European Academy of Dermatology and Venereology.

null
Tatsiana Damps
lekarz

Specjalizuje się w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest absolwentką II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jej szczególne zainteresowania to profilaktyka nowotworów skóry. Jest członkiem takich towarzystw naukowych, jak  Polskie Towarzystwo Dermatologiczne (PTD), European Academy of Dermatology and Venereology (EADV), International Dermoscopy Society. (IDS), International Trichoscopy Society (ITS).

Konsultuje w języku polskim, rosyjskim i angielskim. W życiu prywatnym jest mamą, ceni spotkania z przyjaciółmi i wspólne gotowanie, uwielbia dziecięcy śmiech.

null
Anna Putynkowska
lekarz

Absolwentka kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie w trakcie specjalizacji z zakresu dermatologii i wenerologii w Szpitalu Copernicus w Gdańsku. Prowadzi zajęcia kliniczne ze studentami Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku, wykonuje wideodermatoskopowe badania znamion skóry oraz bierze udział w rozmaitych badaniach klinicznych mających na celu wdrożenie nowych leków dla pacjentów z przewlekłymi chorobami skóry.

Jest autorem artykułów naukowych z dziedziny Dermatologii, a także aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Cechuje się otwartością i wyczuciem w kontaktach z pacjentami, zarówno tymi dorosłymi, jak i najmłodszymi.

null
Katarzyna Onochowska
asystentka medyczna

Jest absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Zdrowie Publiczne specjalność Elektroradiologia. Posiada 8-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami, które zdobywała pracując jako elektroradiolog i rejestratorka medyczna. W Centrum Dermatologicznym Roter zajmuje się fototerapią oraz służy pomocą lekarzom jako asysta podczas zabiegów.

W pracy ceni dobrą atmosferę, punktualność oraz kontakt z pacjentami. Uśmiechnięta i życzliwa. Prywatnie miłośniczka dobrej kuchni, uwielbiająca gotować, kochająca góry oraz podróże.

null
Sylwia Januszewicz
rejestratorka

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada ponad 6-letnie doświadczenie w pracy z Pacjentami. W naszym Centrum mogą ja Państwo spotkać na rejestracji oraz usłyszeć umawiając się telefonicznie na konsultacje i zabiegi.

Prywatnie jest miłośniczką psów i musicali, w wolnych chwilach uwielbia czytać książki i spędzać czas aktywnie na świeżym powietrzu.