Zespół

SPECJALIŚCI

null
Gustaw Roter
lekarz

Absolwent amerykańskiego systemu kształcenia medycznego. Ukończył college na Loyola University Chicago, IL, USA, a następnie Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Obecnie w trakcie specjalizacji z dziedziny dermatologii w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii GUMed w Gdańsku. Jego zainteresowania to zastosowanie laserów w medycynie oraz nieoperacyjne leczenie żylaków.  Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz European Academy of Dermatology and Venereology.

null
Tomasz Iwanowski
Specjalista Dermatolog-Wenerolog

Ukończył studia na wydziale lekarskim w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, a następnie staż podyplomowy w 10 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Bydgoszczy. Specjalizację w dziedzinie Dermatologii i Wenerologii zdobył w Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. Zajmuje się nie tylko zabiegami z zakresu dermatologii estetycznej, ale również dermatochirurgią i skleroterapią.

Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, udzielając się w Sekcji Dermatologii Estetycznej.

null
Krzysztof Kanabaj
lekarz

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Podczas studiów, a także już podczas pracy lekarskiej odbył liczne staże zagraniczne, m.in. w Chile, w Niemczech czy na Węgrzech. Obecnie w trakcie specjalizacji z dziedziny dermatologii w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii GUMed w Gdańsku.

Wśród swoich głównych zainteresowań w pracy dermatologicznej wymienia: dermatoimmunologia, procedury chirurgiczne w dermatologii oraz diagnostyka chorób rzadkich. Prywatnie wielbiciel zwierząt, uczeń kendo, meloman, miłośnik papierowych systemów RPG oraz języków obcych. Konsultuje w języku polskim, angielskim, niemieckim i włoskim.

null
Katarzyna Onochowska
asystentka medyczna

Jest absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Zdrowie Publiczne specjalność Elektroradiologia. Posiada 8-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami, które zdobywała pracując jako elektroradiolog i rejestratorka medyczna. W Centrum Dermatologicznym Roter zajmuje się fototerapią oraz służy pomocą lekarzom jako asysta podczas zabiegów.

W pracy ceni dobrą atmosferę, punktualność oraz kontakt z pacjentami. Uśmiechnięta i życzliwa. Prywatnie miłośniczka dobrej kuchni, uwielbiająca gotować, kochająca góry oraz podróże.

null
Sylwia Roter
koordynator rejestracji

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada ponad 6-letnie doświadczenie w pracy z Pacjentami. W naszym Centrum mogą ja Państwo spotkać na rejestracji oraz usłyszeć umawiając się telefonicznie na konsultacje i zabiegi.

Prywatnie jest miłośniczką psów i musicali, w wolnych chwilach uwielbia czytać książki i spędzać czas aktywnie na świeżym powietrzu.

null
Natalia Nastały
rejestratorka - asystentka medyczna

Absolwentka studiów kosmetologicznych na wydziale Nauk o Zdrowiu w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku. Swoją edukację kontynuuje obecnie na studiach magisterskich na kierunku zarządzanie.

W pracy bardzo ceni kontakt z ludźmi, dobrą atmosferę oraz możliwość rozwoju. Prywatnie „psia mama” dwóch maltańczyków, kochająca podróże i poznawanie innych kultur. W wolnym czasie lubi uczyć się języków obcych, oglądać filmy i seriale oraz spędzać czas z najbliższymi.