Specjaliści

SPECJALIŚCI

null
Tomasz Iwanowski
Specjalista Dermatolog-Wenerolog

Ukończył studia na wydziale lekarskim w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, a następnie staż podyplomowy w 10 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Bydgoszczy. Specjalizację w dziedzinie Dermatologii i Wenerologii zdobył w Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. Zajmuje się nie tylko zabiegami z zakresu dermatologii estetycznej, ale również dermatochirurgią i skleroterapią. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, udzielając się w Sekcji Dermatologii Estetycznej.

null
Marcin Rudnik
Specjalista Dermatolog-Wenerolog

Ukończył studia medyczne oraz specjalizację na Akademii Medycznej w Gdańsku. Następnie pracował w Szpitalu Specjalistycznym w Wejherowie na oddziale dermatologii oraz w Szpitalu Morskim w Gdyni Redłowie. Jego ścisłe zainteresowania to dermatochirurgia oraz dermatologia kliniczna. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

null
Gustaw Roter
lekarz

Absolwent amerykańskiego systemu kształcenia medycznego. Ukończył college na Loyola University Chicago, IL, USA, a następnie Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Obecnie w trakcie specjalizacji z dziedziny dermatologii w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii GUMed w Gdańsku. Jego zainteresowania to zastosowanie laserów w medycynie oraz nieoperacyjne leczenie żylaków.  Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz European Academy of Dermatology and Venereology.