O nas

O NAS

DSC_1600 1
IMG_8780 1

Początki działalności Centrum Dermatologicznego Roter & Roter sięgają roku 1992. Przez lata Centrum funkcjonowało jako prywatny gabinet dermatologiczny. Obecnie profil działalności pozostaje niezmienny – naszym celem jest oferowanie usług dermatologicznych na najwyższym poziomie. Placówka posiada kadrę lekarzy z wieloletnim doświadczeniem i dysponuje nowoczesnym sprzętem.

Jako jedyna prywatna placówka w Polsce oferujemy pełen zakres usług z dziedziny fototerapii, wykorzystując nie tylko lampy UVA/UVB1, ale również UVA1, która jest najnowszym osiągnięciem technicznym w dziedzinie leczenia światłem. Dzięki temu lekarz prowadzący leczenie ma możliwość skorzystania z wszelkich dostępnych obecnie narzędzi do efektywnego wygaszenia zmian chorobowych.

Posiadamy na wyposażeniu również, jako nieliczni w kraju, trzy systemy laserowe: laser erbowy, neodymowy oraz barwnikowy. Dzięki takiej gamie sprzętu medycznego jesteśmy w stanie zaoferować pacjentowi kompleksowe leczenie o dużej efektywności, w jednym miejscu oraz w krótkim czasie.

Pośród innych usług, wykonujemy również leczenie żylaków metodą skleroterapii (wraz z badaniem USG), oferujemy usuwanie znamion z wykorzystaniem delikatnej elektrochirurgii lub fal radiowych oraz konsultacje dermatologiczne. Jeśli mają Państwo pytania odnośnie naszej oferty, zachęcamy do zapoznania się z materiałami zawartymi na stronie internetowej lub do kontaktu telefonicznego. Serdecznie zapraszamy!