Botox

BOTOX

Botox – Toksyna Botulinowa

Botox czyli innymi słowy toksyna botulinowa, jest jedną z najsilniej działających toksyn występujących w naturze. Dzięki temu preparatowi jesteśmy w stanie skutecznie wygładzić zmarszczki mimiczne, jak i przywrócić twarzy młodszy wygląd. Botox działa jedynie tam, gdzie został podany – zapobiega skurczom mięśni i powoduje ich rozluźnienie. Dzięki temu efektowi zachowujemy mimikę twarzy oraz… pozbywamy się niechcianych zmarszczek. Wstrzyknięcie preparatu przez doświadczonego lekarza pozwala na uzyskanie naturalnego efektu odmłodzenia, który zazwyczaj utrzymuję się do kilku miesięcy.NA JAKIE PARTIE MOŻEMY ZADZIAŁAĆ?

– lwia zmarszczka,

– poziome zmarszczki na czole,

– kurze łapki (zmarszczki wokół oczu),

– zmarszczki w okolicach ust i brody.

A CO Z LECZENIEM NADPOTLIWOŚCI?

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, wstrzyknięcie toksyny ma również swoje zastosowanie w leczeniu nadpotliwości pach, dłoni oraz stóp. Botox wpływa na blokadę zakończeń nerwowych które pobudzają gruczoły potowe. W rezultacie wydzielanie potu jest skutecznie zahamowane w obszarze poddanym zabiegowi. Efekt utrzymuje się nawet przez pół roku.

Dla naszych obecnych i przyszłych Pacjentów przypominamy, że w naszym Centrum oczywiście wykonujemy wszystkie powyżej opisane zabiegi z użyciem toksyny botulinowej. Jeśli pojawiły się dodatkowe pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu!