SPECJALIŚCI

null
Tomasz Iwanowski
Specjalista Dermatolog-Wenerolog

Ukończył studia na wydziale lekarskim w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, a następnie staż podyplomowy w 10 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Bydgoszczy. Specjalizację w dziedzinie Dermatologii i Wenerologii zdobył w Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. Zajmuje się nie tylko zabiegami z zakresu dermatologii estetycznej, ale również dermatochirurgią i skleroterapią. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, udzielając się w Sekcji Dermatologii Estetycznej.

Ukończył studia medyczne oraz specjalizację na Akademii Medycznej w Gdańsku. Następnie pracował w Szpitalu Specjalistycznym w Wejherowie na oddziale dermatologii oraz w Szpitalu Morskim w Gdyni Redłowie. Jego ścisłe zainteresowania to dermatochirurgia oraz dermatologia kliniczna. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

null
Marcin Rudnik
Specjalista Dermatolog-Wenerolog

null
Anna Omernik
Specjalista Dermatolog-Wenerolog

Ukończyła studia medyczne oraz specjalizację w dziedzinie dermatologii (I oraz II stopnia) na Akademii Medycznej w Gdańsku. Następnie pracowała w Szpitalu Morskim w Gdyni Redłowie na oddziale dermatologii. Od 1999 roku jej pasją jest medycyna estetyczna, w zakresie której stale poszerza swoje umiejętności. Ukończyła liczne kursy z dziedziny dermatologii klinicznej oraz estetycznej.  Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.