Laseroterapia Gdynia

Laser Barwnikowy Candela Vbeam Perfecta

laser barwnikowy gdynia

W leczeniu skóry wykorzystywane są dwa rodzaje laserów: nisko- i wysokoenergetyczne. Laser Vbeam Perfecta firmy Candela (Boston, USA), będący na wyposażeniu gabinetu należy do grupy urządzeń wysokoenergetycznych.

Strumień pulsacyjny generowany jest dzięki błyskowi wysokiej mocy lampy, przy czym aktywnym środowiskiem jest barwnik rodaminy. Laser barwnikowy dostarcza pulsów energii (długości 585/595 nm), które przechodzą poprzez skórę i są absorbowane bardziej przez hemoglobinę w naczyniach krwionośnych niż przez otaczającą tkankę. Pochłonięta energia lasera zamienia się w ciepło, powodując koagulację naczyń. Długość impulsu w tej laseroterapii jest tak dostosowana, aby spowodować koagulację naczyń unikając zarazem termicznego uszkodzenia otaczających struktur.

laser barwnikowy gdynia

laser barwnikowy gdynia

laser barwnikowy gdynia

Wskazania do laseroterapii:
– poszerzone naczynka na twarzy (telangiektazje)
– wrodzone naczyniaki
– powierzchowne (port wine stains) naczyniaki jamiste
– poszerzone naczynka na nogach
– blizny – także pooperacyjne
– rozstępy skórne
– brodawki wirusowe
– przerośnięte gruczoły łojowe
– mięczaki zakaźne
– zmiany barwnikowe skóry
– polikiloderma Civatte
– trądzik pospolity
– trądzik różowaty
– łuszczyca
– vulvodynia
– rak podstawnokomórkowy skóry

Przykładowe efekty leczenia (laseroterapia):

laseroterapia gdynia

laseroterapia gdynia

laseroterapia gdynia

laseroterapia gdynia

Laseroterapia Laserem FOTONA Dualis sp

Urządzenie zawiera dwa komplementarne systemy laserowe. Zapewniają one wykonywanie najszerszego spektrum zabiegów estetycznych. Zabiegi są wykonywane w naszym Centrum Dermatologicznym w Gdyni.

laseroterapia gdynia

laseroterapia gdynia

laseroterapia gdynia

Laser erbowo-yagowy (Erb:YAG) posiada minimalną głębokość penetracji przy maksymalnej efektywności. Długość fali wynosi 2940 nm. Jest idealnym narzędziem do szybkiej ablacji skóry, usuwania blizn trądzikowych, do precyzyjnego cięcia chirurgicznego oraz do usuwania powierzchownych zmian skórnych warstwa po warstwie w zakresie mikronów. Umożliwia łagodny resurfacing skóry twarzy, jak i bezinwazyjne efektywne terapie odmładzające, tzw. rejuvenation.

Laser erbowo-yagowy (Erb:YAG) posiada minimalną głębokość penetracji przy maksymalnej efektywności. Długość fali wynosi 2940 nm. Laseroterapia jest idealnym narzędziem do szybkiej ablacji skóry, usuwania blizn trądzikowych, do precyzyjnego cięcia chirurgicznego oraz do usuwania powierzchownych zmian skórnych warstwa po warstwie w zakresie mikronów. Umożliwia łagodny resurfacing skóry twarzy, jak i bezinwazyjne efektywne terapie odmładzające, tzw. rejuvenation.

Przykładowe efekty leczenia laseroterapią:

laseroterapia gdynia

laseroterapia gdynia

laseroterapia gdynia

laseroterapia gdynia